نکات کلی در انتخاب کمربند مردانه

0
2515
کمربند مردانه

استفاده از کمربند مردانه بر روی انواع مختلف شلوار اعم از جین،پارچه ای و کتان ظاهر خاصی به لباس و شخصیت شما خواهد داد. اگر استفاده از کمربند را در نوع پوشش خود رعایت کنید، نشانه آن است که برای شخصیت خود ارزش قائل بوده و می توانید در میان جمع با ظاهری آراسته تر ظاهر شوید.

کمربند مردانه مدیر چرم مدل MKM2
وب توال

نکات کلی در انتخاب کمربند مردانه

1- کمربند هایی که برای شلوار های پارچه ای استفاده می شوند، نسبت به کنربند های شلوارهای کتان و جین نازک تر می باشند.(پهنای این کمربند ها ماکزیمم ۲/۵ سانتی متر می باشد) این کمربند ها معمولا طرح هی ساده ای دارند.

بیشتر بخوانید: چگونه کت و شلوار مناسب بخریم ؟

۲.کمربند هایی که برای کت و شلوارهای رسمی استفاده میشوند، بسیار شبیه به شلوارهای پارچه ای معمولی است، با این تفاوت که سگک کمربند های مورد استفاده برای کت و شلوار معمولا به صورت پلاکی می باشند.

بیشتر بخوانید: نکات کلی در انتخاب دکمه سر آستین

۳.کمربند های مورد استفاده برای شلوارهای کتان کمی ضخیم تر از کمربند های کلاسیک است، با این حال همانند کمربند شلوارهای پارچه ای و کت و شلوارها ساده می باشند.

۴.تنوع کمربند های مصرفی برای شلوار های جین و به طور کلی شلوارهای اسپرت نسبت به سه نوع قبلی بیشتر می باشند.انتخاب کمربند برای این شلوارها محدودیتی ندارد و با مد روز تغییر میکنند.ضخامت این کمربند ها در حالت طبیعی نسبت به انواع دیگر بیشتر است.

کمربند مردانه درسا کد 34815
وب توال

۵.رنگ کمربند شما باید با رنگ کفش و رنگ بند ساعت شما هماهنگ باشد.البته این نکته در مورد شلوارهای اسپرت صدق نمیکند و دست شما برای انتخاب باز است.

۶.اگر قد بلند هستید به راحتی می توانید کمربند مناسب خود را انتخاب کنید و هیچ محدودیتی ندارید.انتخاب رنگی متفاوت برای قسمت بالاتنه و پایین تنه لباس و استفاده از یک کمربند، باعث می شود که قد شما به چند قسمت مختلف تفکیک شود و در نتیجه کوتاه تر و مناسب تر دیده شوید.

۷.اگر کمر کوتاهی دارید به هیچ وجه از کمربند های عریض و پهن استفاده نکنید زیرا این نوع کمربند ها کمر شما را پهن تر و کوتاه تر نشان می دهند.

۸.اگر قد کوتاهی دارید تا حد امکان از کمربند استفاده نکنید یا حداقل کمربندتان را همرنگ لباس های تان انتخاب کنید زیرا انتخاب کمربند با رنگ دیگر بدن شما را به دو قسمت تقسیم کرده و با ایجاد یک خط افقی چشم بیننده را به خود جلب می کند و شما را از آنچه هستید کوتاه تر نشان می دهد.

کمربند مردانه

۹.کمربندتان را خیلی بلند یا خیلی کوتاه انتخاب نکنید.بهترین حالت برای اندازه بودن یک کمربند حالتی است که قلاب کمربند داخل سوراخ وسط یا یکی مانده به آخر قرار بگیرد.

۱۰.به شما پیشنهاد می شود اندازه سایز کمربندتان را یک سایز بزرگتر از سایز شلوارتان انتخاب کنید.

۱۱.کمربندتان را آنقدر روی شلوارتان سفت نبندید که باعث چروک خوردگی کمر شلوارتان در زیر کمربند شود.زیرا کمربند تنها وظیفه نگهداشتن شلوار بر روی کمر شما را ندارد بلکه زیبا جلوه دادن شلوار و به طور کل لباس های شما را نیز به عهده دارد.

بیشتر بخوانید: جلیقه مردانه : راهنمای خرید و پوشیدن جلیقه برای آقایان

۱۲.هیچ گاه کمربند پیش سینه دار(suspenders) و کمربند معمولی را به طور همزمان استفاده نکنید، شما تنها میتوانید یکی از آن دو را انتخاب کنید.

۱۳.اگر کمربند به کمر شلوارتان ندارید، پیراهن خود را داخل شلوار نگذارید.

۱۴.از کمربند های اسپرت که مخصوص شلوارهای جین هستند برای شلوارهای پارچه ای و کلاسیک استفاده نکنید و بالعکس.

انتخاب کمربند با توجه به اندام

در صورتی که اندام لاغر و باریکی دارید از کمربند های نازک و باریک استفاده نکنید زیرا شما را لاغرتر نشان می دهد.
اگر استخوان بندی کوچکی دارید از کمربند هایی با سگک های ظریف و کوچک استفاده کنید.

اگر اندام درشتی دارید حتما از کمربند استفاده کنید.زیرا باعث میشود کمرتان لاغرتر به نظر برسد.اما خیلی آن را سفت نبندید که شکمتان بیرون بیفتد.

اگر استخوان بندی شما درشت است انتخاب کمربند برای شما راحت تر می‌شود خصوصا اگر کمربند هایی با سگک درشت استفاده نمایید.

کمربند مردانه مدل Tik 1
وب توال

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید