5 نکته کلی برای انتخاب لباس زیر مردانه

0
1269
خرید لباس زیر مردانه

لباس زیر مردانه ، نقش مهمی در سلامتی بدن ایفا می کند. از آنجا که ناحیه میان کشاله ران یکی از نقاط حساس بدن است و امکان جذب میکروب و ویروس از این قسمت زیاد می باشد، لذا تا حد امکان لباس زیری برای خود انتخاب کنید که از تجمع این عوامل مضر جلوگیری کند.

آن دسته از لباس های زیر مردانه که حاوی درصد بالایی از الیاف طبیعی همچون پنبه می‌باشند و جذب رطوبت خوبی هم دارند از جمله لباس های زیر نسبتا مرغوب به حساب می‌آیند.

شورت مردانه بی تی پی کد 03
خرید محصول از دیجی کالا
شورت مردانه بی تی پی کد 4-03
خرید محصول از دیجی کالا

نکات کلی در انتخاب لباس زیر مردانه

1- معمولا در لباس های زیر علاوه بر الیاف طبیعی از برخی الیاف بازیافتی همچون ویسکوز که از نظر بسیاری خواص فیزیکی و شیمیایی شبیه الیاف طبیعی همچون پنبه است.

الیاف الاستان که در حقیقت الیاف کشی بوده و به منظور استرچ کردن لباس زیر استفاده می شود که هیچ گونه عارضه ای به همراه ندارد و نیز الیاف پلی استر که میزان کم آن در ساختار لباس زیر ایراد ندارد ولی داشتن درصد بالایی پلی استر به بدن شما آسیب می‌رساند.

بیشتر بخوانید: خرید پیراهن مردانه:چه نکات مهم را هنگام خرید پیراهن مردانه رعایت کنیم؟

2- لباس زیر مردانه رنگی می‌بایست ثبات رنگی بالایی داشته باشند،اگر لباس زیر به اصطلاح رنگ پس دهد با توجه به حساسیت بدن در این قسمت می‌تواند مشکلات پوستی و بیماری های دیگر را برای شما به وجود آورد.

3- انتخاب سایز مناسب در لباس زیر مانند دیگر اقلام پوشاکی حائز اهمیت است.باید لباس زیر انتخاب کنید که دقیقا سایز شما باشد.رعایت این موضوع به راحتی بدن در طول فعالیت های روزانه کمک می‌کند.

4- برای شستشوی لباس های زیر حاوی الیاف کشی از آب داغ استفاده نکنید زیرا باعث آسیب دیدن لباس میشود و در نهایت شکل آن خیلی زود تغییر می‌کند و از بین می‌رود.

بیشتر بخوانید: راهنمایی انتخاب و ست کردن شلوار مردانه

5- در اثر مسدود شدن کانال غدد ترشحی عرق اکرین(Eccrine) بدن دچار عارض عرق سوز می‌شود. لذا لباس های زیر که بافت فشرده دارند و مانع از خروج گرما و باعث عرق سوز شدن می‌شوند.

انواع عرق سوز شدگی

عرق سوز شدگی، به سه دسته عرق سوز بلوغین، قرمز و عمیق تقسیم می‌شود. افراد بالغی که در محیط گرم کار می‌کنند یا لباس های زیر نامناسب استفاده می‌کنند، بیشتر دچار عرق سوز قرمز می‌شوند.

‌در این افراد عرق زیاد سبب متورم شدن سوراخ غده ترشحی عرق و بسته شدن مجاری می‌شود.لذا عرق سوز به شکل دانه های قرمز ایجاد میگردد و به همراه خود سوزش و خارش دارد.

بنابراین برای پیشگیری از عرق سوز شدن لباس هایی با بافت فاصله دار،خصوصا تهیه شده از الیاف طبیعی همچون پنبه برای عبور دادن گرما و هوا و جذب بهتر عرق بدن توصیه می‌شود.

جوراب مردانه فیرو کد FT246 بسته 6 عددی
خرید محصول از دیجی کالا
ست لباس زیر مردانه کیان تن پوش مدل Classic W کد 003 مجموعه 2 عددی
خرید محصول از دیجی کالا
ست لباس زیر مردانه کیان تن پوش مدل Classic W کد 002 مجموعه 2 عددی
خرید محصول از دیجی کالا

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید