اصول انتخاب کیف زنانه: 6+5 نکته خیلی ساده ولی شیک ساز

0
2457
خرید کیف زنانه

چگونه اصول انتخاب کیف زنانه را یاد بگیریم؟ نخستین چیزی که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر خانم ها به آن توجه می کنند، کیف زنانه است. لذا کیفی که جنس آن خوب و ظاهری شیک داشته باشد. توجه دیگران را به خود جلب می کند. 

انتخاب یک کیف که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد کار سختی نیست. فرقی نمی کند که شما اندامی ریز و لاغر یا درشت و ورزشکاری داشته باشید. فقط باید آن کیف به تعادل ظاهری شما کمک کند. 

در نظر بگیرید که چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید، وسایل بزرگ و سنگین یا کوچک و کم حجم؟ چه رنگ لباس هایی را چندین بار در هفته می پوشید؟ چه رنگ کیفی با لباس های شما هماهنگ است؟

اصول انتخاب کیف زنانه
وب توال

نکات کلی و اصول انتخاب کیف زنانه مناسب و شیک

1- به طور کلی انتخاب سایز کیف بستگی دارد به مقدار وسیله ای که می خواهید در کیف خود حمل کنید. 

2- اگر شما قد بلند هستید سایز کیف چندان مهم نیست و می توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید انتخاب کنید. 

3- با توجه به اینکه کیف در کوچک ترین قسمت بدن قرار می گیرد، اگر ریزه اندام هستید، کیفی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشد زیرا هنگام راه رفتن از تمرکز به روی اندام شما جلوگیری می کند. 

4- اگرشما لباس های چند رنگ یا لباسی با بافت رنگی مختلف می پوشید، باید کیف تکرنگی خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما حلب شود. 

5- اگر قصد خرید کیفی را دارید که با همه لباس های شما (بدون در نظر گرفتن رنگ آنها) هماهنگ بوده و هر روز آن را استفاده کنید، رنگ های خنثی بهترین انتخاب هستند. 

به همراهش این مطلب را هم بخوانید: خرید بهترین ریمل و ژل ابرو؛ به زیبایی ابروهایمان فکر کنیم

6- برای کارهای مختلف مانند مسافرت، کار، تفریح و میهمانی از کیف های متنوع استفاده کنید. به طور کلی به جای خرید یک کیف بسیار گران قیمت یک کیف خوب و مناسب خریداری کرده و آنها را به طور متناوب استفاده کنید. 

اصول انتخاب کیف زنانه
وب توال

انتخاب کیف با توجه به اندام 

1- اگر بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگی دارید، کیفی را انتخاب کنید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار گیرد زیرا توجه اطرافیان را به قسمت بالاتنه شما کمتر می کند. 

2- اگر ران های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار گیرد اگر کیف شما درست روی کمرتان باشد، توجه را به قسمت پایینی اندام تان بیشتر جلب می کند. 

دوست دارید که بیشتر بدانید: خرید کفش روزمره زنانه: به فکر روزمرگی پاهای خود باشید

3- اگر اندام شما از اندازه معمولی کوتاه تر است کیفی را انتخاب کنید که مکمل اندام شما باشد، از خرید کیف های بزرگ که شما را بچگانه نشان می دهد، صرف نظر کرده و کیف های کوچک تر با سایز متوسط را انتخاب کنید. 

4- برای ایجاد تعادل اندام تان با یک کیف مناسب، ابتدا شکل اندام خود را تعیین کرده و عیب های خود را بشناسید. سپس کیفی را انتخاب کنید که توجه به قسمت های نامناسب اندام شما را به قسمت های جذاب بدن تان جلب کند. 

5- برای افزودن حجم به اندام خود از کیف های بسیار بزرگ استفاده کنید. اگر بسیار بلند و لاغر هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما مناسب است. حال اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از انتخاب این نوع کیف ها خودداری کنید. 

خرید کیف زنانه
وب توال

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید