Co Watching قابلیت جدید اینستاگرام

0
863

شاید خیلی از مواقع قصد داشتید حین چت گروهی با دوستان خود محتوایی را به همه نشان دهید ولی امکان آن را نداشتید. اکنون این قابلیت جدید در دسترس است.

اینستاگرام به یکی از شبکه های محبوب در دنیا تبدیل شده است که هر روز با افزودن قابلیت های جدید مردم را به استفاده بیشتر از این برنامه تشویق می کند. هر یک از ویژگی های جدید آن در راستای آسان نمودن کار با این برنامه است. اینستاگرام با افزودن قابلیت جدید Co-watching در تلاش برای برقراری بیشتر ارتباطات  است.

Co Watching اینستاگرام

تماس تصویری یکی از مهم ترین قابلیت های دنیای ارتباطات است. که علاوه بر صدا، تصویر را هم به اشتراک می گذارد. این ویژگی بر گستره ارتباطات افزوده و توانسته جایگاه خوبی به دست بیاورد. برنامه ها و شبکه های اجتماعی هر یک به نوبه خود از این قابلیت به خوبی استفاده کرده اند و روز به روز قابلیت های خود را در  این زمینه گسترش می دهند.

اینستاگرام هم مانند خیلی از شبکه ها و برنامه های ارتباطی یک قابلیت جدید در تماس تصویری افزوده است و  به شما این امکان را می دهد که عکس ها و ویدئوهایی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید به صورت گروهی یا دوستانه راجع به مطالب دلخواه صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید.

اگر از این قابلیت استفاده کرده باشید، هنگام تماس تصویری پایین چت گروهی قسمتی را با عنوان posts مشاهده می کنید که با لمس آن امکان اضافه کردن پست های لایک شده، سیو شده و پست های اکسپلور برای شما نمایش داده می شود.

co watching

دلیل اینستاگرام برای رونمایی از Co Watching چه بود؟

با جنجالی شدن خبر پخش ویروس کرونا و شروع آغاز دوران کرونایی ارتباطات اجتماعی در جوامع بسیار کاهش یافت. به طوری که همه مجبور به حفظ فاصله اجتماعی هستند و تنها در مواقع ضروری امکان بیرون رفتن از منزل برای همه وجود دارد. مشکلات جدید ناشی از ویروس کرونا، همه کسب و کار ها را مجبور کرده تا در شیوه خود تغییراتی را به وجود بیاورند. از این رو بسیاری از کارها به صورت دورکاری توسط افراد انجام می شود. اکنون نیاز بیشتری به برقراری ارتباط حس می شود و نمی توان از آن چشم پوشید. چون با به وجود آمدن این شرایط جدید و به دور از انتظار، شاید خیلی از کسب و کارها زیر ساخت های لازم برای وفق دادن خود با شرایط را نداشتند. این دوران همه را در موقعیت جدیدی قرار داده است. ولی باز هم فناوری به کمک آمد تا حرکت ها همچون گذشته ادامه داشته باشد.

ویژگی جدید Co Watching امکان برقراری جلسات ویدئویی را برای تمام کسب و کار ها فراهم کرده است. هر بیزینسی به تشکیل جلسات گروهی برای تصمیمات خود به خصوص در این شرایط غیر منتظره نیاز دارد. کاربران با تماس تصویری اینستاگرام می توانند موضوع مورد بحث را با هم گروهی های خود به اشتراک بگذارند و در بحث گروهی مشارکت کنند. 

اینستاگرام و راستی آزمایی برای کرونا

در کنار انتشار Co Watching، اینستاگرام چند حرکت دیگر پس از انتشار ویروس کرونا با هدف تشویق کاربران به حضور در منزل انجام داد.

قرار دادن منابع آموزشی بیشتر برای کاربران

اضافه کردن برچسب هایی در استوری با عنوان در خانه بمانید (STAY Home)

حذف حساب های کاربری و اطلاعات نا معتبر با عنوان COVID-19

از این رو شبکه اجتماعی اینستاگرام کوشیده با بهره مندی از فرصت به دست آمده(با تبدیل تهدید به فرصت) در اتصال راحت تر کاربران و حفظ تعاملشان پیشرو باشد. بی شک تمام بیزینس های بزرگ و کوچک از این قابلیت بهره می برند.

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید