چگونه در دوران بارداری لباس مناسب و شیک انتخاب کنیم؟

0
3361
راهنمای خرید لباس بارداری

دلمشغولی برای پیدا کردن لباس مناسب یک مهمانی رسمی در تمام خانم ها وجود دارد. اما هنگامی که زنی باردار است، این دل مشغولی به نگرانی تبدیل می شود. اگر شما باردار هستید و در فکر تهیه لباسی برای مهمانی هستید، به جای هیجانی و استرس فقط چند نکته را در نظر بگیرید تا لباس شیک و مناسبی را بتوانید انتخاب کنید. 

برای یک انتخاب درست باید نگاه ها را از سمت شکم تان به دیگر قسمت های بدنتان جلب کنید. هر چند در سال های اخیر با افزایش طرح ها و مدل های مختلف این دغدغه کمتر شده است اما همچنان در ماه های آخر بارداری با توجه به این که علاوه بر شکم اندام های دیگر نیز بزرگتر می شوند انتخاب لباس بسیار برایشان مشکل است. 

در این قسمت با در نظر گرفتن شرایط فیزیکی بدن در دوران بارداری یکسری نکات ارزشمند راجع به انتخاب لباس مناسب برای این دوران ارائه شده است. بیشتر برای ماه های آخر بارداری کاربرد دارد. 

پیراهن بارداری اسمارا کد ES252

مشاهده پرفروش ترین ها

نکات کلی در انتخاب لباس بارداری 

از انتخاب لباس های طرح دار و چهارخانه خودداری کنید. زیرا باعث می شود اندام و شکمتان بزرگتر به نظر برسند.

پانچو بارداری زنانه اسمارا کد 287

بیشتر لباس های تک رنگ انتخاب کنید (رنگ های تیره تر اندام شما را کوچکتر نشان می دهند).

پیراهن بارداری کد 001
برای دیدن محصولات بر روی آنها ضربه بزنید تا به صفحه مدنظر منتقل شوید.

پیراهن هایی خط کمر آنها زیر سینه و بالای شکم قرار دارد یک انتخاب بسیار مناسب است. زیرا بزرگی شکم را کمتر نشان می دهد. بیشتر نظر را به سینه های تان جلب می کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پیراهن مجلسی زنانه؛ نکاتی که دانستنش از نداستنش بهتر است!

شلوارهایی را انتخاب کنید که خط کمر آنها زیر شکم بسته شوند این کار باعث می شود که آسیب کمتری به کمرتان وارد کنید. در عین حال شیک به نظر می رسید. 

پیراهن بارداری کد 003

اگر شلوارهای فاق بلند انتخاب می کنید، حتما می بایست در قسمت جلو شکم کاملا راحت و قابل تنظیم باشد. 

در صورتی که علاقه زیادی به پوشیدن شلوار جین دارید، حتما از شلوارهای جین مخصوص بارداری که در قسمت کمر قابل تنظیم هستند، استفاده کنید. 

لباس هایتان را طوری انتخاب کنید که در طول چند ماه اخر برای تان قابل استفاده باشد (در حقیقت اگر در ششمین ماه برای خود لباس می خرید، سعی کنید لباس تان در قسمت شکم، سینه و راه هایتان کمی آزادتر باشد تا در ماه های بعدی هم بتوانید از آن استفاده کنید).

در این دوران از پارچه هایی انعطاف بیشتری دارند، همچون لایکرا استفاده کنید. هم چنین لباس هایی که از پارچه های مخلوط پنله – لایکرا تهیه شده اند، یک انتخاب مناسب است. 

لباس مجلسی بارداری مخصوص شب های مهمانی یا رسمی

اگر می خواهید در یک مهمانی بزرگ مانند عروسی، نامزدی یا مراسم رسمی دیگر شرکت کنید، باید یک پیراهن شب مناسب ترجیحا از هارمونی رنگ های تیره انتخاب کنید. سعی کنید پیراهن مهمانی شما تزیینات زیبایی در قسمت بالا و پایین داشته باشد تا نگاه ها به سمت این تزیینات کشیده شود. 

مانتو بارداری کد 9910

اگر برای یک مهمانی ساده دعوت شده اید، یک دامن یا شلوار مشکی انتخاب خوبی است. به خصوص اگر تزییناتی در حاشیه دامن با پارچه های شلوار وجود داشته باشد.  بلوزها و تونیک هایی که طرح هایی مانند مروارید دوزی، سنگ دوزی بر روی آنها انجام شده است را با دامن یا شلوارتان ست کنید. 

ست کت و سارافون بارداری کد 00040055000015

کفش شیکی که پاشنه آشیل آن زیاد بلند نباشد و پا در آن راحت باشد پیدا کنید و با یک کیف دستی بزرگ آن را ست کنید. کیف تان می تواند چشم ها را از سمت شکم تان به جلب کند.

بیشتر بخوانید: خرید کفش روزمره زنانه: به فکر روزمرگی پاهای خود باشید

با انتخاب جواهرات و زیورآلات درخشنده توجه دیگران را از شکم تان دور کنید. 

یک مانتو در هارمونی رنگ های تیره بپوشید. سعی کنید از مدل های بلندتر و wrap استفاده کنید. 

بیشتر بخوانید: نکات مهم در خرید مانتو برای افراد لاغر، چاق و همه سایز

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید