نکات کلی در انتخاب دکمه سر آستین

0
2841
ست دکمه سر دست و گیره کراوات مردانه کد 36-4

دکمه سر آستین مردانه، دکمه های تزیینی هستند که برای تزئین و بستن دو بخش سر آستین پیراهن مردانه(و گاهی اوقات زنانه) استفاده می شود. یک طرف دکمه سرآستین به اندازه جا دکمه سر آستین است.

بخش دیگر آنکه بزرگتر هست، تزیینی است.هر دو بخش با یک زنجیر یا میله به هم متصل هستند.دکمه سر آستین یک وسیله جانبی خیلی کوچک است که بیشتر در مواقع رسمی استفاده می شود و تاثیر زیادی در ظاهر کت یا پیراهن مردانه دارد.

ست دکمه سر دست و گیره کراوات مردانه پیزارو کد 11
وب توال

نکات کلی در انتخاب دکمه سر آستین:

مراحل استفاده از دکمه سرآستین به شرح زیر است:

۱.در بیشتر مدل های دکمه سرآستین بخش کوچکتر باعث اتصال سرآستین های پیراهن به یکدیگر میشود.

۲.قسمت لولایی پشت دکمه سرآستین را بچرخانید تا به صورت خطی درآید.

۳.سرآستین های پیراهنتان را روی هم قرار دهید. (باید روی سرآستین پیراهن،سوراخ مناسب برای دکمه سرآستین وجود داشته باشد).

دکمه سردست مردانه هکس ایران مدل DK-08

۴.قسمت مستقیم پشت دکمه را از بین سوراخ سرآستین پیراهن عبور دهید طوری که از هر دو سوراخ آن عبور کند و قسمت تزئینی و بزرگ آن به سمت بیرون قرار بگیرد؛یعنی وقتی بازو های شما در پهلو قرار دارد بخش رنگی و تزئینی دکمه سرآستین باید به سمت بیرون باشد.

۵.یکی از مدل های اصلی دکمه سرآستین یک دایره خیلی کوچک است که به وسیله یک میله فلزی به دایره تزئینی بزرگتری متصل میشود.قسمت پشت بعضی از دکمه های سرآستین به شکل لولایی و متحرک است،این مدل از سایر انواع دکمه سرآستین مرسوم تر است.

بیشتر بخوانید: راهنمایی انتخاب و ست کردن شلوار مردانه

۶.در مورد مدل هایی که پشت آن به صورت لولایی و متحرک نیست، فقط کافی است که قسمت کوچکتر دکمه سرآستین را از سوراخ آن رد کنید تا قسمت بزرگ و تزئینی به سمت بیرون باشد، این مدل برای قراردادن دکمه در یک طرف سرآستین پیراهن است.

۷.اگر دوست دارید که هر دو طرف سرآستین پیراهنتان دکمه داشته باشد، میتوانید دقیقا روش توضیح داده شده را برای طرف دیگر سرآستین هم انجام دهید.

۸.برای اینکه متمایز و شیک باشید، از دکمه های سر آستین با سنگ قیمتی مثل عتیق یا زمرد استفاده کنید.البته دکمه سرآستین های دست ساز بسیار گران قیمت میباشند.

۹.یادتان باشد هنگامی که از دکمه سرآستین استفاده میکنید، از به کار بردن دکمه معمولی آستین خودداری کنید

ست دکمه سر دست و گیره کراوات مردانه کد 36-4
وب توال

ترک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید